5 + 1 dôvodov prečo kúpiť VIP číslo ⭐

Ak uvažujete o kúpe nového telefónneho čísla (sim karty), zamerte sa na dôležité aspekty, ktoré využijete aj kedykoľvek v budúcnosti. Telefónne číslo je konkrétny číselný údaj – osobný údaj, prostredníctvom ktorého vás ostatní budú vnímať a pamätať si ho. Čím bude univerzálnejšie, tým máte väčšiu šancu nielen zaujať, ale napríklad aj úspešnejšie predať tovar alebo službu ako podnikateľ. Tu je päť dôvodov, prečo mať exkluzívne, VIP, zlaté, strieborné či platinové telefónne číslo alebo ak chcete zaujímavé telefónne číslo:

1. Skvelá zapamätateľnosť

Čísla sú absolútne jednoduché, napr. samé dvojky – stačí si zapamätať dvojku (2) a ľudia to hneď začnú spájať s Vami, Vašou firmou, tovarom  či službami.

2. Jedinečnosť

Takéto VIP číslo nikto nemá. Možné kombinácie takýchto mobilných tel. čísel sú značne obmedzené, lukratívne, na SK trhu sa takmer nevyskytujú, pretože si ich ľudia ponechávajú zväčša len pre seba ako osobné číslo.

3. Vyššia prestíž

Toto číslo ideálne vystihuje a poskytuje spojenie s Vaším menom, firmou, značkou či produktom. Môže sa veľmi ľahko stať vašou výstavnou skriňou aj efektívnym predajným kanálom. Je súčasťou imidžu a značky spoločnosti či internetového projektu. Prepojte ho s firmou a využite potenciál naplno!

4. Náskok

VIP číslo vás zviditeľní medzi konkurenciou. Známi a klienti hneď vedia aké máte číslo naspamäť!

5. Prenositeľnosť

Kedykoľvek spojte svoju činnosť s týmto telefónnym číslom, efekt ostatných vyššie uvedených bodov sa okamžite stáva účinný.

+ 1 hlavný dôvod: u nás nižšia cena zlatého čísla ako u mobilného operátora!

 

Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti zlatých / VIP exkluzívnych telefónnych čísel alebo si pozrite okamžite dostupné voľné telefónne čísla v našom eshope.